Rejestr asesorów komorniczych

  1. Andrys Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Mariusz Jaranowski
  2. Anisimowicz Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Michał Mertsch
  3. Augustyniak Karolina – KS przy Sądzie Rejonowym w Działdowie Mateusz Winiarek
  4. Bilicki Damian – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Adam Szymański
  5. Bławat Mariusz – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jakub Duda
  6. Bochen Marek – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Alina Siemieniuk-Rassmus
  7. Bochenek Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Artur Zieliński, KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Joanna Jutrowska, KS przy Sądzie Rejonowym w Mogilnie Adrian Bokuniewicz oraz KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Michał Rex
  8. Borowiak Paulina – KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Tomasz Szymandera
  9. Bożemska Zofia – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Tomasz Wojciechowski
  10. Brąszkiewicz Karolina – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Marlena Nicpoń
  11. Brzozowski Wojciech – KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Andrzej Zakrzewski
  12. Bujacz Barbara – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Hanna Gadomska
  13. Celebucki  Adam – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Daria Cichocka
  14. Ciężkowska-Czoska Małgorzata – KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Kamil Kasperski
  15. Chlewicki Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Dorota Lipniewska
  16. Czapliński Mateusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Świeciu Małgorzata Rut-Nowak
  17. Czerwiński Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni – Tomasz Draganik
  18. Danielewicz Mariusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Andrzej Śniegocki
  19. Deperasińska Aleksandra – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Dawid Grey
  20. Drewczyński Krzysztof  – KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Henryk Kowalczyk
  21. Dubiel Michał – KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Marcin Samuel
  22. Duczmal Damian – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Damian Skóra
  23. Dunajski Zenon – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Dariusz Filipiak
  24. Dygulska Żaneta – KS przy Sądzie Rejonowym w Świeciu Małgorzata Rut – Nowak
  25. Dzienisz Krzysztof  – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Katarzyna Lniska oraz KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Adam Grzona
  26. Ejsmont Alicja – KS przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Artur Wojtasik
  27. Frelek Agnieszka – KS przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie Macieja Czopa
  28. Figura Krzysztof – KS przy Sądzie Rejonowym w Malborku Tadeusz Święcicki oraz KS przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie Jerzy Bieliński Zastępca Małgorzata Lipska
  29. Gałczyński Mateusz – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk- Północ w Gdańsku Alina Siemieniuk-Rassmus
  30. Gerłachowski Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  31. Gospodarek Angelika – KS przy Sądzie Rejonowym w Bytowie Wojciech Daroszewski
  32. Goździewicz Julia – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe Piotr Majdziński
  33. Grabowski Tomasz – KS Gdańsk-Południe w Gdańsku Tomasz Korzeniecki
  34. Gruszka Łukasz – KS Gdańsk-Północ w Gdańsku Tomasz Perzanowski
  35. Grześkowiak Adam – KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  36. Gwizdała Katarzyna – KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Andrzej Styś
  37. Hojnacka Patrycja – KS przy Sądzie Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim Jakub Marchlewicz
  38. Hojnacki Arkadiusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim Łukasz Borowicz
  39. Ilnicki Dariusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski
  40. Jabłonka Kamil – KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Jakub Kraul
  41. Jagiełło-Królikowska Aleksandra – KS Przy Sądzie Rejonowy w Gdyni Monika Leończak
  42. Jakielska Anita – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Tomasz Kędziora
  43. Janowska Marta – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Łukasz Brudzyński
  44. Janta Jakub – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Tomasz Draganik
  45. Jarzembowski Przemysław – KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Konrad Boszko
  46. Kaczmarski Grzegorz – KS przy Sądzie Rejonowym w Człuchowie Irena Ochocińska
  47. Kandyba Karolina – KS przy Sądzie Rejonowym w Szubinie Michał Wiatr Zastępca Anna Groblewska oraz KS przy Sądzie Rejonowym w Szubinie Anna Groblewska
  48. Kasprzykowski Sebastian  – KS przy Sądzie Rejonowym Świeciu Piotr Pawelczyk
  49. Kaszewska Ewelina – KS przy Sądzie Rejonowym w Malborku Tadeusz Święcicki
  50. Kiapśnia Martyna – KS przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Wojciech Wawrzynkowski
  51. Kij Filip – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko oraz KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Michał Paterka
  52. Kijek Łukasz – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Alicja Julke-Kostrzewa
  53. Klimaszewski Jarosław – KS przy Sądzie Rejonowym w Nakle nad Notecią Tadeusz Matusiak
  54. Kłudkowska Katarzyna – KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Witold Włodarczyk
  55. Kocemba Stanisław Bolesław – KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Stanisław Kocemba
  56. Kocemba Włodzimierz- KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Stanisław Kocemba
  57. Kołodziejczyk Małgorzata – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Damian Barski
  58. Kompanowska Karolina – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski
  59. Konopka Katarzyna – KS przy Sądzie Rejonowym w Malborku Przemysław Biernacki
  60. Kotowska-Adamczewska Małgorzata – KS przy Sądzie Rejonowym w Malborku Paweł Kalinowski
  61. Krasicka Kaja – KS przy Sądzie Rejonowym w Chełmnie Marcin Gajda
  62. Krauze-Braatz Paulina – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Maciej Worotyński
  63. Krzyżniewski Daniel – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Marek Trocki
  64. Książkiewicz Jakub – KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Damian Piernikowski
  65. Kubacki Kamil – KS przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie Maciej Przybylski
  66. Kubiak-Kubacka Iwona – KS przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie Jerzy Bieliński
  67. Kühfeldt Aleksandra – KS przy Sądzie Rejonowym w Chełmnie Przemysław Lorens
  68. Leszczyński Adam – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Alina Siemieniuk-Rassmus
  69. Leśniewski Tomasz – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Krzysztof Drzewiczak
  70. Lewandowski Tomasz – KS przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy Damian Stachowski
  71. Lipska Klaudia – KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Katarzyna Koper
  72. Liskowski Mariusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Bartłomiej Karski
  73. Litwiński Mariusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Adam Śmiałek
  74. Lubocka Ilona  – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko
  75. Łosińska Marta – KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Adam Grzona
  76. Łuksza Wiesław – KS przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Hanna Żołnowska
  77. Maciaszek Wojciech – KS przy Sądzie Rejonowym w Lipnie Robert Damski
  78. Majewska Małgorzata – KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Piotr Synik
  79. Małkowski Mateusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Radziejowie Leszek Bończyk
  80. Matusiak Adrianna – KS przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Maciej Ogórek
  81. Mazur Michał – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jarosław Kuna
  82. Michalska-Janulis Mariola – KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Paweł Stankiewicz
  83. Miotk Olga – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Bartłomiej Wojtaszek
  84. Mocha Dorota – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Alina Siemieniuk – Rassmus
  85. Modrzeska-Nowicka Donata – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Maciej Worotyński
  86. Mojzesowicz Marta – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Daniel Woźny oraz KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Lidia Woźny
  87. Nalezinska Agnieszka – KS przy Sądzie Rejonowym w Chojnicach Błażej Kosiedowski
  88. Niewiński Przemysław – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Krzysztof Pluta
  89. Nowak Aleksander – KS przy Sądzie Rejonowym w Świeciu Małgorzata Rut-Nowak
  90. Nowak Liliana – KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Mariusz Pepliński
  91. Nowicka Karolina – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Maciej Wojtczak
  92. Olszewska Magdalena  – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Adam Olszewski
  93. Pawlak Andrzej – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Konrad Grzankowski
  94. Pawlak Joanna – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jacek Zawadzki
  95. Pawłowski Wojciech – KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  96. Perzyna Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Alicja Sokołowska
  97. Piasecka Agnieszka – KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  98. Powarzyńska Martyna – KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Brożek
  99. Prelińska Katarzyna – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Janocha-Mularczyk
  100. Raszkowska – Mełnicka Justyna – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Wiesława Sokólska Zastępca Monika Leończak
  101. Ratyński Jarosław – KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Witold Włodarczyk
  102. Robak Maciej – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski
  103. Romańczyk Monika – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Piotr Majdziński
  104. Ruskowski Damian – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Tomasz Wojciechowski
  105. Ruszkiewicz Igor – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Tilsa
  106. Rzeszewicz Leopold – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  107. Satkiewicz Anna – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Konrad Grzankowski
  108. Sitniewska Anna – KS przy Sadzie Rejonowym w Inowrocławiu Piotr Synik
  109. Siwek Mateusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Dominika Branicka
  110. Skierka Weronika – KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Skoczeń
  111. Skonieczny Robert – KS przy Sądzie Rejonowym w Braniewie Marek Karpiński
  112. Słapiński Rafał – KS przy Sądzie Rejonowym w Golubiu-Dobrzyniu Jolanta Murawska
  113. Smoguła Dagmara – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Krzysztof Gonciarz
  114. Snochowski Błażej – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Michał Śliwiński
  115. Stachera Ewa – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jakub Głuchowski Zastępca Tomasz Drozda
  116. Staniszewska Agata – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Adrian Kraśniewski
  117. Starsierski Witold – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Andrzej Perzanowski
  118. Steingräber Karolina – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Monika Peda
  119. Steingräber Rafał – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Dawid Grey
  120. Szachewicz Maciej – KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Mariusz Malinowski
  121. Szczepański Robert – KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu – Stanisław Kocemba
  122. Szcześniak Wiesław – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Andrzej Perzanowski
  123. Szmagliński Wojciech – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Jarosław Grajkowski
  124. Szwichtenberg Joanna – KS przy Sądzie Rejonowym w Kościerzynie Szymon Sporysz i KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Krystian Pstrong
  125. Szymandera Joanna  – KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Tomasz Szymandera
  126. Szymanek Dominika – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Tomasz Draganik
  127. Szymańska Katarzyna – KS przy Sądzie Rejonowym w Bytowie Paweł Szymański
  128. Śliwińska-Otlewska Barbara – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Edyta Przybylska
  129. Tarasiuk Marek – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Marek Cichosz
  130. Tempski Witold – KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jolanta Dłutowska
  131. Tokarz Robert – KS przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Michał Mertsch
  132. Tuchołka Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Jarosław Baran
  133. Turosz Małgorzata – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  134. Tuzik Przemysław – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Krystian Pstrong
  135. Warlikowska-Buczek Agata – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Krystian Pstrong
  136. Wasielewski Tomasz – KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Dorota Lipniewska
  137. Weyna Marek – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Michał Brzóska
  138. Weyna Natalia – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Marcin Płoński
  139. Węcławik Jacek – KS przy Sądzie Rejonowym w Kościerzynie Jan Zarębski
  140. Wietecha Ewelina – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Bartosz Bociąga
  141. Wiczk Łukasz – KS przy Sądzie Rejonowym w Bytowie Wojciech Daroszewski
  142. Witkowska Małgorzata – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Michał Opalski
  143. Więdłocha Paulina – KS przy Sądzie Rejonowym w Chełmnie Marcin Gajda
  144. Wojdył Anna – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Krzysztof Pluta
  145. Wolska Agata – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Adam Olszewski
  146. Woźniak Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Andrzej Styś
  147. Zabłotny Marcin – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Adam Wojciechowski
  148. Zakrzewska Agnieszka – KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Andrzej Zakrzewski
  149. Zalewska Izabela  – KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Dariusz Staniucha
  150. Zalewska Joanna – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Marcin Zalewski
  151. Zasempa Mariusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Andrzej Zakrzewski oraz KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Kazimierz Zakrzewski
  152. Zygmański Benedykt – KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Artur Zieliński
  153. Żbikowski Marcin – KS przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy Jarosław Gardocki oraz KS przy Sądzie Rejonowym w Mogilnie Adrian Bokuniewicz