Rejestr aplikantów komorniczych

Aplikanci – rocznik 2021/2022

  1. Karolina Augustyniak – KS przy SR w Działdowie – Mateusz Winiarek
  2. Barbara Bujacz – KS przy SR Gdańsk-Południe w Gdańsku – Hanna Gadomska
  3. Adam Celebucki – KS przy SR w Bydgoszczy – Daria Cichocka
  4. Martyna Domaradzka – KS przy SR w Ostródzie – Wojciech Wawrzynkowski
  5. Patrycja Hojnacka – KS przy SR w Aleksandrowie Kujawskim – Jakub Marchlewicz
  6. Marta Janowska – KS przy SR w Toruniu – Łukasz Brudzyński
  7. Jakub Janta – KS przy SR w Gdyni – Adrian Kraśniewski
  8. Kaja Krasicka – KS przy SR w Toruniu – Teresa Kalinowska
  9. Jakub Książkiewicz – KS przy SR we Włocławku – Damian Piernikowski
  10. Adam Leszczyński – KS przy SR Gdańsk-Północ w Gdańsku – Alina Siemieniuk-Rassmus
  11. Klaudia Lipska – KS przy SR w Wejherowie – Katarzyna Koper
  12. Donata Modrzeska-Nowicka – KS przy SR w Aleksandrowie Kujawskim Łukasz Borowicz
  13. Marta Mojzesowicz – KS przy SR w Bydgoszczy – Lidia Woźny
  14. Damian Ruskowski – KS przy SR Gdańsk-Północ w Gdańsku – Tomasz Wojciechowski
  15. Igor Ruszkiewicz – KS przy SR w Gdyni – Jolanta Tilsa
  16. Paulina Więdłocha – KS przy SR w Chełmnie – Marcin Gajda
  17. Małgorzata Witkowska – KS przy SR w Gdyni – Tomasz Draganik

Aplikanci – rocznik 2022/2023

  1. Julita Broniewska – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Adrian Kraśniewski
  2. Dominika Daniszewska – KS przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy Jarosław Gardocki
  3. Marcin Foltyński – KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Adam Grzona
  4. Maciej Kłosiński – KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Adam Grzona
  5. Bartosz Kostrzewa – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Janocha-Mularczyk
  6. Gabriel Krajewski – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Marek Cichosz
  7. Patryk Łojko – KS przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Maciej Ogórek
  8. Karolina Maliszewska – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Marek Gajda
  9. Amadeusz Mandera – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Tomasz Deresiewicz
  10. Jakub Prekop – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Dawid Grey
  11. Michał Wąsiewski – KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Jakub Horbaczewski
  12. Hanna Willma – KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Kamil Kasperski