Szanowni Państwo,

Rada Izby Komorniczej w Gdańsku ma zaszczyt poinformować, że w dniu 25 listopada 2021r. odbędzie się „Dzień Otwarty Komorników Sądowych”, organizowany przez Samorząd Komorniczy. Tematem przewodnim wydarzenia będzie „Masz wiadomość”. Celem naszym jest uświadomienie każdemu, jak istotne jest odbieranie korespondencji w toczących się postępowaniach, skontaktowanie się z kancelarią komorniczą oraz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Podejmowane będą także inne tematy, o ile zajdzie taka konieczność i wola zainteresowanych.

W dniu 25 listopada 2021r. w siedzibie biura Izby Komorniczej w Gdańsku przy Al. Niepodległości 703A w Sopocie (II piętro) przewidziany jest dyżur osobisty komorników, którzy będą odpowiadać na pytania w godzinach 11.00-14.00 oraz pod numerem telefonu 58 555-22-15.