W związku z zaleceniami Ministerstwa Sprawiedliwości dotyczącymi przeciwdziałania zagrożeniu epidemiologicznemu od dnia 17 marca 2020 r. do odwołania biuro Rady Izby Komorniczej w Gdańsku nie przyjmuje interesantów.

Wnioski i pisma proszę składać wyłącznie w formie elektronicznej na maila- izba.gdanska@komornik.pl.

Do Państwa dyspozycji pozostajemy pod numerem telefonu: 58 555 22 15, adresem email: izba.gdanska@komornik.pl  oraz operatora pocztowego.

Powyższe podyktowane jest realnym zagrożeniem zdrowia samych interesantów oraz pracowników biura Izby Komorniczej w Gdańsku.

Ponadto informujemy, iż w najbliższym czasie mogą również wystąpić ograniczenia w obsłudze interesantów w kancelariach komorniczych na terenie apelacji gdańskiej