Rejestr asesorów komorniczych

  1. Adryan Arleta – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Beata Miazga
  2. Anisimowicz Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Michał Mertsch
  3. Antonów Kamila – KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  4. Barański Filip – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jacek Zawadzki
  5. Barsukiewicz Rafał – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Damian Skóra
  6. Bąk – Kowalska Karolina – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Anna Bakalarska
  7. Białas – Jaworska Natalia – KS – przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie Małgorzata Lipska
  8. Białynicki-Birulo Bartosz – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Sebastian Piątkowski
  9. Bilicki Damian – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Michał Popiel
  10. Bławat Mariusz – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jakub Duda
  11. Bolewski Dariusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jan Maciejewski
  12. Bochen Marek – KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jan Maciejewski
  13. Borejko Tomasza – KS przy SR Brodnica Damian Stachowski
  14. Borowiak Paulina – KS przy Sądzie Rejonowym w Świeciu Piotr Pawelczyk
  15. Bożemska Zofia – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Tomasz Wojciechowski
  16. Brąszkiewicz Karolina – KS przy Sądzie Rejonowym w Tucholi Małgorzata Wolny
  17. Brudzyński Łukasz – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Marcin Kardas
  18. Bruździak Natalia – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Monika Peda
  19. Brzozowski Wojciech – KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Andrzej Zakrzewski
  20. Budnik Marek – KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  21. Chlewicki Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Dorota Lipniewska
  22. Cyrzan Joanna – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Iwona Miotk
  23. Czaplińska Viktoria – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Krzysztof Pluta
  24. Czapliński Mateusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Świeciu Małgorzata Rut-Nowak
  25. Czapska Monika – KS przy Sądzie Rejonowym w Nowym Mieście Lubawskim Marcin Milcarek
  26. Czapski Mateusz – – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Tilsa
  27. Czerniak Maria – KS przy Sądzie Rejonowym w Mogilnie Izabela Podgórska – Wójtowicz
  28. Czerwiński Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni – Tomasz Draganik
  29. Danielewicz Mariusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Andrzej Śniegocki
  30. Deperasińska Aleksandra – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Dawid Grey
  31. Diks Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Cecylia Klonowska
  32. Drewczyński Krzysztof  – KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Henryk Kowalczyk
  33. Drzewiczak Krzysztof – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jacek Dober
  34. Duczmal Damian – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Daniel Woźny
  35. Dunajski Zenon – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Dariusz Filipiak
  36. Dygulska Żaneta – KS przy Sądzie Rejonowym w Świeciu Małgorzata Rut – Nowak
  37. Dzienisz Krzysztof  – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Godkowicz-Drzewińska
  38. Dziewulska Monika – KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Jarosław Świeczkowski
  39. Ejsmont Alicja – KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Maciej Nogalski
  40. Figura Krzysztof – KS przy Sądzie Rejonowym w Malborku Tadeusz Święcicki
  41. Florciak Marta – KS przy Sądzie Rejonowym w Iławie – Jacek Kołaczkowski
  42. Fudalewski Szymon – KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Edmund Fudalewski
  43. Gajdamowicz Piotr  -KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Marek Gajda
  44. Gałczyński Mateusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Alina Siemieniuk-Rassmus
  45. Gardocka -Przygoda Joanna – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maria Bury
  46. Ged Monika – KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Ryszard Pryzmont
  47. Gerłachowski Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  48. Gniech Aleksandra – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jakub Duda
  49. Golian Agnieszka – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdańsk – Południe w Gdańsku Tomasz Kędziora
  50. Goździewicz Julia – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe Piotr Majdziński
  51. Gruszka Łukasz – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Tomasz Perzanowski
  52. Grzeca Patryk – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Maciej Wojtczak
  53. Grześkowiak Adam – KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  54. Haponiuk Marta – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Krzysztof Dziedzic
  55. Hopcia Patryk – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Damian Skóra
  56. Ilnicki Dariusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski
  57. Iwaniuk Agata – KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Katarzyna Koper
  58. Jabłonka Kamil – KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Jakub Kraul
  59. Jagiełło-Królikowska Aleksandra – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk- Południe w Gdańsku Michał Brzóska
  60. Jarzembowski Przemysław – KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Konrad Boszko
  61. Jaskulska Anna – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Tomasz Deresiewicz
  62. Jasnowska Loreta – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Marcin Płoński
  63. Kaczmarski Grzegorz – KS przy Sądzie Rejonowym w Człuchowie Irena Ochocińska
  64. Kaczyński Kamil Bartosz – KS przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski
  65. Kalas Józef – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Renaty Zając
  66. Kalinowska Teresa – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jarosław Kuna
  67. Kaliszewski Przemysław – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko
  68. Kandyba Karolina – KS przy Sądzie Rejonowym w Szubinie Michał Wiatr
  69. Karczewski Zbigniew – KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Edmund Fudalewski
  70. Karolak Monika – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Wiesława Sokólska
  71. Kasicki Łukasz – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ Marek Cichosz
  72. Kamil Kasperski – KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Adam Grzona
  73. Kasprzykowski Sebastian  – KS przy Sądzie Rejonowym Świeciu Piotr Pawelczyk
  74. Kaszewska Ewelina – KS przy Sądzie Rejonowym w Malborku Tadeusz Święcicki
  75. Kawczyńska Agnieszka – KS przy Sądzie Rejonowym w Radziejowie Leszek Bończyk
  76. Kerner Krzysztof  – KS przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Michał Mertsch
  77. Kij Filip – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko
  78. Kijek Łukasz – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Alicja Julke-Kostrzewa
  79. Kistowska Aneta – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Lidia Woźny
  80. Klimaszewski Jarosław – KS przy Sądzie Rejonowym w Nakle nad Notecią Tadeusz Matusiak
  81. Kłudkowska Katarzyna – KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Witold Włodarczyk
  82. Kołodziejczyk Małgorzata – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Lidia Woźny
  83. Kompanowska Karolina – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski
  84. Kosek Magdalena – KS przy Sądzie Rejonowym w Brodnicy Jarosław Gardocki
  85. Kosiedowski Błażej – KS przy Sądzie Rejonowym w Chojnicach Maria Krauze
  86. Kotowska-Adamczewska Małgorzata – KS przy Sądzie Rejonowym w Malborku Agnieszka Chojnacka
  87. Koziński Łukasz – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Anna Bakalarska
  88. Kozłowska Monika – KS przy Sądzie Rejonowym w Mogilnie Izabela Podgórska – Wójtowicz
  89. Krasińska Anna – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Mariusz Jaranowski
  90. Krasińska Justyna – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Iwona Miotk
  91. Krauze Paulina – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Maciej Worotyński
  92. Król Jacek – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jarosław Kuna
  93. Krzemiński Jerzy  – KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Andrzej Styś
  94. Krzyżniewski Daniel – KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Stanisław Kocemba
  95. Kubacki Kamil – KS przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie Maciej Przybylski
  96. Kubiak-Kubacka Iwona – KS przy Sądzie Rejonowym w Kwidzynie Jerzy Bieliński
  97. Kühfeldt Aleksandra – KS przy Sądzie Rejonowym w Chełmnie Przemysław Lorens
  98. Kulesza Adam – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Piotr Kusio
  99. Kunz Dawid – KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Maciej Migowski
  100. Kurpiewski Tomasz – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Robert Roszczyniała
  101. Leśniewski Tomasz – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Przemysław Hetman
  102. Lewandowski Marcin – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jacek Hospod
  103. Lipka Martyna – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Godkowicz – Drzewińska
  104. Liszczewska Kamila – KS przy Sądzie Rejonowym w Malborku Przemysław Biernacki
  105. Litwiński Mariusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Adam Śmiałek
  106. Lniska Katarzyna – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jarosław Buzderewicz
  107. Lubocka Ilona  – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko
  108. Łakomska Joanna – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Daniel Woźny
  109. Łapiński Marcin – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Piotr Majdziński
  110. Łuksza Wiesław – KS przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Hanna Żołnowska
  111. Maciaszek Wojciech – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Sławomir Jaworski
  112. Majewska Małgorzata – KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Piotr Synik
  113. Mania Marcin – KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jadwiga Żuralska
  114. Marchlewicz Jakub – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Dariusz Filipiak
  115. Marszycki Tomasz – KS przy Sądzie Rejonowym w Braniewie Marek Karpiński
  116. Michalska-Janulis Mariola – KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Paweł Stankiewicz
  117. Milińska Magdalena – KS przy Sądzie Rejonowym w Aleksandrowie Kujawskim Łukasz Borowicz
  118. Miotk Olga – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Bartłomiej Wojtaszek
  119. Mocha Dorota – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Jan Staszewski
  120. Mrówczyński Dominik – KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Katarzyna Koper
  121. Musiał Rafał – KS przy Sądzie Rejonowym w Żninie Mariola Krysztofiak
  122. Nagórska Ewa – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Tilsa
  123. Nalezińska Agnieszka – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko
  124. Nowaczyk-Mroczkowska Weronika – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Tomasz Wojciechwoski
  125. Nowak Liliana – KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Mariusz Pepliński
  126. Nowak Marek – KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Dariusz Staniucha
  127. Nowiński Jakub – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jarosław Buzderewicz
  128. Odejewska – Nosewicz Agata – KS przy Sądzie Rejonowym w Chojnicach – Katarzyna Chyła
  129. Olszewska Magdalena  – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Adam Olszewski
  130. Opalski Michał – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Hanna Gadomska
  131. Orlińska Patrycja – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Cyprian Kuna
  132. Ozdoba Andrzej – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Grażyna Rasch
  133. Pakmur Łukasz – KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Dorota Lipniewska
  134. Pander Paulina – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Sławomir Jaworski
  135. Pawlak Andrzej – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Konrad Grzankowski
  136. Pawłowski Tomasz – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Maciej Bakalarski
  137. Pawłowski Wojciech – KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  138. Pepliński Rafał – KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jadwiga Żuralska
  139. Perzyna Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Alicja Sokołowska
  140. Piasecka Agnieszka – KS przy Sądzie Rejonowym w Sopocie Aleksandra Treder
  141. Pokora-Urbańska Karolina – KS przy Sądzie Rejonowym w Iławie Maciej Garczyński
  142. Prelińska Katarzyna – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Jolanta Janocha-Mularczyk
  143. Przybylska Edyta – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Michał Śliwiński
  144. Przybył Łukasz – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Michał Paterka
  145. Pusz Krystian – KS przy Sądzie Rejonowym w Działdowie Teresa Królikowska
  146. Pytkowski Jakub – KS przy Sądzie Rejonowym w Działdowie Teresa Królikowska
  147. Raducha Wojciech – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Marek Cichosz
  148. Rasch Mikołaj – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Grażyna Rasch
  149. Raszkowska – Mełnicka Justyna – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Wiesława Sokólska
  150. Ratyński Jarosław – KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Witold Włodarczyk
  151. Rauhut Katarzyna – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Romuald Czaplewski
  152. Rex Michał – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Lidia Woźny
  153. Rezmerski Adam – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Tomasz Wojciechowski
  154. Rumińska Karolina – KS przy Sądzie Rejonowym w Lipnie Robert Damski
  155. Rzeszewicz Leopold – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  156. Sitniewska Anna – KS przy Sadzie Rejonowym w Inowrocławiu Piotr Synik
  157. Skierka Weronika – KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Skoczeń
  158. Skonieczny Robert – KS przy Sądzie Rejonowym w Braniewie Marek Karpiński
  159. Skórko-Janukiewicz Karolina – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Mariusz Bojeczko
  160. Słapiński Rafał – KS przy Sądzie Rejonowym w Golubiu-Dobrzyniu Jolanta Murawska
  161. Smoguła Dagmara – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Jarosław Grajkowski
  162. Snochowski Błażej – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Michał Śliwiński
  163. Sokołowski Grzegorz – KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Alicja Sokołowska
  164. Stachera Ewa – KS przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jakub Głuchowski
  165. Starsierski Witold – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Andrzej Perzanowski
  166. Stefańska Emilia – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Adam Wojciechowski
  167. Stępień – Paczkowska Marta – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Tomasz Deresiewicz
  168. Stolc Paweł – KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Jarosław Szweda
  169. Styk-Świć Agata – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Jarosław Grajkowski
  170. Syrocka Marzena – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Marek Gajda
  171. Szachewicz Maciej – KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Mariusz Malinowski
  172. Szczepański Paweł – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Sebastian Piątkowski
  173. Szczepański Robert – KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu – Stanisław Kocemba
  174. Szcześniak Wiesław – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Andrzej Perzanowski
  175. Szmagliński Wojciech – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Jarosław Grajkowski
  176. Sztandur Mateusz – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Tomasz Kędziora
  177. Szulc Maciej – KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Stanisław Milczarski
  178. Szymandera Joanna  – KS przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Tomasz Szymandera
  179. Szymańska Katarzyna – KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Skoczeń
  180. Śliwińska Barbara – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Renata Zając
  181. Tempski Witold – KS przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Jolanta Dłutowska
  182. Tkaczuk Tomasz – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Magdalena Różnowicz
  183. Tokarz Robert – KS przy Sądzie Rejonowym w Lęborku Krzysztof Szubelak
  184. Trojanowski Piotr  – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku Hanna Gadomska
  185. Tuchołka Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim Jarosław Baran
  186. Turosz Małgorzata – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Krzysztof Mówiński
  187. Tuzik Przemysław – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Krystian Pstrong
  188. Urban Michał – KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Katarzyna Koper
  189. Walas Michał  – KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Grzegorz Perczyński
  190. Walas Katarzyna  – KS przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Grzegorz Perczyński
  191. Wasielewski Tomasz – KS przy Sądzie Rejonowym w Iławie Maciej Garczyński
  192. Weyna Marek – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Monika Peda
  193. Węcławik Jacek – KS przy Sądzie Rejonowym w Kościerzynie Jan Zarębski
  194. Wietecha Ewelina – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Bartosz Bociąga
  195. Więcek Ireneusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Marek Gajda
  196. Wiśniewski Michał – KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Maciej Nogalski
  197. Wojciechowska-Kopcych Karolina – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Sebastian Piątkowski
  198. Wojdył Anna – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Krzysztof Pluta
  199. Karol Wojtala – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Północ w Gdańsku Mariusz Jaranowski
  200. Wojtasik Artur – KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Maciej Nogalski
  201. Wolska Agata – KS przy Sądzie Rejonowym w Toruniu Adam Olszewski
  202. Wontorska Martyna – KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Ryszard Pryzmont
  203. Woźniak Piotr – KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Andrzej Styś
  204. Zabłocki Mateusz – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Konrad Grzankowski
  205. Zabłotny Marcin – KS przy Sądzie Rejonowym Gdańsk – Południe w Gdańsku Adam Wojciechowski
  206. Zakrzewska Agnieszka – KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Andrzej Zakrzewski
  207. Zalewska Izabela  – KS przy Sądzie Rejonowym w Elblągu Dariusz Staniucha
  208. Zalewska Joanna – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Marcin Zalewski
  209. Zarębski Mateusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach Jan Zarębski
  210. Zasempa Mariusz – KS przy Sądzie Rejonowym w Tczewie Andrzej Zakrzewski
  211. Zieliński Wojciech – KS przy Sądzie Rejonowym w Miastku Ireneusz Kowalski
  212. Ziemann–Labudda Ewelina – KS przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Tomasz Draganik
  213. Zygmański Benedykt – KS przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Artur Zieliński
  214. Żocholl Edmund – KS przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie Jarosław Świeczkowski